UŽSAKYMAS IR APMOKĖJIMAS

Pasirinkę patinkančias prekes, kurias norite įsigyti, įdėkite jas į krepšelį ir spustelėję „Tęsti pirkimą“ turėsite pateikti informaciją apie save: vardą, el. pašto adresą, telefono numerį. Tada toliau pasirinkite mokėjimo būdą ir pasirinkite vieną iš siūlomų pristatymo būdų („Omniva“ siuntų paštomatu arba kurjeriu)  https://burbulupasaulis.lt/uzsakymas-ir-apmokejimas/ ‎. Žemiau patikrinkite tinkamą mokėjimo metodą:

Mokėjimą galite atlikti internetinėje parduotuvėje:

1) Naudojantis elektronine bankininkyste. Mūsų klientai gali naudotis šiais interneto bankais – SwedbankSebLuminor (Luminor DNB ir Luminor Nordea), kuriuos vykdo bendradarbiavimo partneris „MakeCommerce“.

2) Naudojantis mokėjimo kortele. Mes priimame „Visa“, „MasterCard“ arba „Maestro“ kreditines korteles, kurias apdoroja mūsų partneris „MakeCommerce“, užtikrinantys saugius mokėjimus internetu.

 Operacijose naudojama euro (EUR) valiuta.

Pažymėję mokėjimo formą, turite atkreipti dėmesį ir sutikti su svetainės naudojimo sąlygomis ir mokėjimo privatumo politika.

Jei norite pakeisti savo užsakymą, susisiekite su mumis el. paštu: info@burbulupasaulis.lt Jei nepavyktų pakeisti jūsų užsakymo, mes iš anksto atsiprašome už nepatogumus, tačiau mes stengsimės padaryti viską, kad jums galėtume padėti.  Mes neperduodame mokėjimų kortelių ar kitos mokėjimo informacijos trečiosioms šalims, išskyrus apmokėjimą už užsakytas prekes, pagal įstatymo nurodytus reikalavimus.