TINKLAPIO NAUDOJIMO SĄLYGOS

„burbulupasaulis.lt“ elektroninės parduotuvės naudojimo sąlygos

 1. Bendrosios nuostatos

1.1. Šios naudojimo sąlygos, toliau vadinamos naudojimo sąlygomis, nustato naudojimosi svetaine „burbulupasaulis.lt“, toliau vadinamos majunumuri.lv, tvarką.

1.2. SIA „Ticketpoint“, registracijos Nr. 40203059861, juridinis adresas: Martina iela 20, Ogre, LV – 5001, Latvija toliau, – „burbulupasaulis.lt“ teikia turimą „burbulupasaulis.lt“ turinį ir teikia paslaugas pagal naudojimo sąlygas.

1.3. Pirkėjas-klientas yra veiksnus fizinis ar juridinis asmuo, kuris perka „burbulupasaulis.lt“ arba naudojasi kitomis „burbulupasaulis.lt“ paslaugomis. Nepilnamečiai fiziniai asmenys iki 18 metų „burbulupasaulis.lt“ paslaugomis naudojasi tik gavę tėvų ar globėjų leidimą, išskyrus tuos atvejus, kai disponuoja savo pačių pajamomis.

1.4. Jei pirkėjas perka „burbulupasaulis.lt“ siūlomas prekes, šios naudojimo sąlygos laikomos teisiškai įpareigojančiu dokumentu, kuriame nustatomos šalių teisės ir pareigos, susijusios su prekių pirkimu, apmokėjimu už jas, taip pat pristatymu ir pristatymu grąžinimo sąlygos.

1.5. Jei pirkėjas perka prekes iš „burbulupasaulis.lt“, laikoma, kad pirkėjas perskaitė šias Naudojimo sąlygas ir su jomis sutinka. Sutikdamas su naudojimo sąlygomis, pirkėjas patvirtina, kad jis turi teisę registruotis ir pirkti prekes internetinėje parduotuvėje „burbulupasaulis.lt“ pagal šias Naudojimo sąlygas.

1.6. Jei pirkėjas bando kaip nors pakenkti „burbulupasaulis.lt“ veiklai, stabilumui, saugumui ar kitaip nesilaiko šių Naudojimo sąlygų, „burbulupasaulis.lt“ turi teisę atšaukti pirkėjo registraciją arba kitaip apriboti pirkėjo prieigą prie „burbulupasaulis.lt“ internetinės parduotuvės.

1.7. „burbulupasaulis.lt“ pasilieka teisę bet kuriuo metu vienašališkai keisti ir papildyti Naudojimo sąlygas. Pirkėui perkant „burbulupasaulis.lt“ taikomos prekių užsakymo metu galiojusios versijos naudojimo sąlygos, todėl vartotojas privalo kiekvieną kartą pirkdamas susipažinti su naudojimo sąlygomis.

1.8. „burbulupasaulis.lt“ pasilieka teisę keisti prekių kainą arba nustatyti specialią prekių kainą. Prekės pirkėjui parduodamos kainomis, kurios galioja prekių užsakymo metu.

 1. Asmens duomenų apsauga

2.1. Registruoti ir neregistruoti vartotojai gali apsipirkti „burbulupasaulis.lt“ Norėdami užsiregistruoti „burbulupasaulis.lt“, pirkėjas turi nurodyti bent vardą, pavardę, el. pašto adresą, taip pat įvesti slaptažodį. Pirkdamas „burbulupasaulis.lt“ svetainėje laikoma, kad pirkėas (fizinis asmuo) sutiko, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi pagal įstatymus ir kitus teisės aktus bei laikantis „burbulupasaulis.lt“ Politika – tiek, kiek pirkėjas pateikė asmens duomenis. Norėdamas iš naujo patekti į „burbulupasaulis.lt“ svetainę konkrečiame Vartotojo profilyje, pirkėjas atitinkamuose laukuose turi įvesti registruotą el. pašto adresą ir slaptažodį.

2.2. pirkėjas, pirkdamas „burbulupasaulis.lt“ turi įvesti savo vardą, pavardę, pristatymo adresą, telefono numerį ir el. paštą.

2.3. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už registracijos formoje nurodytų duomenų teisingumą, taip pat už pateiktų duomenų teisingumą perkant „burbulupasaulis.lt“. Jei pirkėjas registracijos formoje arba pirkdamas pateikė netikslius ar neteisingus duomenis, „burbulupasaulis.lt“ neatsako už duomenų neteisingumą ir jų padarinius ir turi teisę reikalauti iš pirkėjo atlyginti tiesioginius nuostolius. Pirkėjas turi teisę bet kuriuo metu ištaisyti, ištrinti ar papildyti savo „burbulupasaulis.lt“ profilyje esančius asmens duomenis arba prašyti ištaisyti, ištrinti ar papildyti „burbulupasaulis.lt“ asmens duomenis pagal kliento nurodymus pagal Privatumo politiką.

2.4. Registruodamasis „burbulupasaulis.lt“ pirkėjas gauna individualius registracijos duomenis (vartotojo vardą ir slaptažodį). pirkėjas yra atsakingas už savo registracijos duomenų saugumą. Pirkėjas įsipareigoja saugoti ir neperduoti savo registracijos duomenų trečiosioms šalims. Jei registracijos duomenis naudoja trečioji šalis, jis laikomas pirkėju. Pirkėjui praradus registracijos duomenis arba įtarus, kad jo registracijos duomenis galėjo gauti trečioji šalis, pirkėjas privalo nedelsdamas informuoti „burbulupasaulis.lt“ naudodamasis komunikacijos priemonėmis, nurodytomis skiltyje „burbulupasaulis.lt“- Kontaktai.

2.5. Sutikdamas su šiomis naudojimo sąlygomis ir privatumo politika, pirkėjas sutinka, kad pranešimai, būtini užsakymo, apmokėjimo ir pristatymo informacijai pateikti, bus išsiųsti nurodytu el. paštu.

2.6. „burbulupasaulis.lt“ garantuoja, kad pirkėjo duomenys bus naudojami tik prekių pirkimo ir tiesioginės rinkodaros tikslais.

2.7. „burbulupasaulis.lt“ įsipareigoja užtikrinti pirkėjo pateiktų asmens duomenų konfidencialumą ir neatskleisti pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus „burbulupasaulis.lt“ partnerius, kurie užtikrina prekių pristatymą pirkėjui ar teikia kitas paslaugas, susijusias su užsakymo įvykdymu, kaip valstybės institucijos tais atvejais, nurodytą įstatyme.

2.8. Prekių pristatymo metu prekių gavėjui gali būti pareikalauta pateikti asmens dokumentą, kad būtų galima nustatyti asmens tapatybę.

 1. Pirkimo-pardavimo sutarties sudarymas

3.1. Prekės pirkimo sutartis tarp „burbulupasaulis.lt“  ir pirkėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai pirkėjas, pasirinkdamas prekę (-es), sukūrė pirkinių krepšelį ir spustelėjo „sumokėti už pirkinį“. Pirkėjas privalo sumokėti už prekes naudojimo sąlygose nustatyta tvarka ir terminais.

3.2. Pirkimo sutartys registruojamos ir saugomos „burbulupasaulis.lt“ duomenų bazėje.

3.3. „burbulupasaulis.lt“ sutinka pristatyti pirkėjo užsakytas ir apmokėtas prekes pirkėjo užsakyme nurodytu adresu, remiantis Naudojimo sąlygų 5 punkte nurodytomis sąlygomis.

3.4. Jei „burbulupasaulis.lt“ per 5 (penkias) darbo dienas nuo užsakymo nepavyksta susisiekti su pirkėju, užsakymas atšaukiamas, „burbulupasaulis.lt“ grąžina pirkėjui pinigus tik už prekę, tačiau pristatymo mokestis negrąžinamas.

3.5. Esant kritinei situacijai, kai dėl nenumatytų aplinkybių „burbulupasaulis.lt“ negali užtikrinti internetinėje parduotuvėje „burbulupasaulis.lt“ įsigyto prekėso pristatymo, „burbulupasaulis.lt“ įsipareigoja pasiūlyti panašią prekę. Jei pirkėjas nesutinka, „burbulupasaulis.lt“ grąžina pirkėjui sumokėtus pinigus kuo greičiau, bet ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų.

 1. Prekių kainos ir apmokėjimo tvarka

4.1. Prekių kainos internetinėje parduotuvėje www.burbulupasaulis.lt  yra nurodytos eurais, PVM įskaičiuotas į kainą.

4.2. Pirkėjas už prekes moka šiais būdais:

4.2.1. naudotis internetinės bankininkystės „bank-link“ paslaugomis (užsisakant prekę);

4.2.2. banko pavedimu (užsakant prekę);

4.2.3. kreditine kortele (užsakant prekę);

 1. Prekių pristatymas

5.1. Pasirinkdamas pristatymo būdą, pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslų pristatymo adresą arba pasirinktą „Omniva“ siuntų terminalą.

5.2. Prekes pirkėjui gali pristatyti „burbulupasaulis.lt“ arba jo įgaliotas atstovas.

5.3. Vartotojas įsipareigoja iš Omniva kurjerio priimti užsakytas prekes.

5.4 Pristatymo mokestis Lietuvoje su „Omniva“ siuntų terminalu.

5.5. „burbulupasaulis.lt“ darys viską, kad užsakytos prekės būtų pristatytos kuo greičiau. Apytikslis gamybos ir pristatymo laikas yra 5-10 (nuo penkių iki dešimties) darbo dienų, jei pristatymas atliekamas su “Omniva” siuntų terminalais

5.6. Jei pirkėjo nėra pačio pirkėjo nurodytu pristatymo adresu, „burbulupasaulis.lt“ turi teisę perduoti prekes bet kuriam kitam suaugusiam asmeniui, nurodytu adresu pristatymo metu, tačiau pirkėjas neturi teisės reikšti jokių pretenzijų „burbulupasaulis.lt“ už pristatymą reikalavimų neatitinkantiems asmenims.

5.7. Jei prekių pristatymas pirkėjui negalimas dėl pirkėjo kaltės ar nuo pirkėjo priklausančių aplinkybių (Pirkėjas nurodė neteisingą adresą, pirkėjas nepasirodo nurodytu adresu, nurodytu adresu negalima pasiekti ir pan.) , prekės nebesiunčiamos, tačiau užsakymas „burbulupasaulis.lt“  sandėlyje saugomas 1 metus. Tokiu atveju prekes turite atsiimti patys „burbulupasaulis.lt“ adresu, Ogre, Druvas iela 6B, LV- 5001, Latvija iš anksto susitares atvykimo laiką „burbulupasaulis.lt“ el. paštu. (info@burbulupasaulis.lt)

5.8. Gavęs prekes, pirkėjas ar jo atstovas patikrina prekių atitiktį užsakytoms ir pasirašo sąskaitą faktūrą, važtaraštį ar kitą pristatymo / priėmimo dokumentą, kurį prekių pristatymo metu pateikė burbulupasaulis.lt atstovas. Pasirašydamas sąskaitą faktūrą, važtaraštį ar kitą pristatymo / priėmimo dokumentą, pirkėjas ar jo atstovas patvirtina, kad prekės pristatytos geros būklės. Visais atvejais, kai kurjeris pristato prekes pirkėjui, jei prekių pakuotės yra suglamžytos, šlapios ar kitaip pažeistos iš išorės, pirkėjas turi nurodyti (parašyti komentarą) siuntos gavimo patvirtinime ir parašyti atskirą pranešimą apie tokius defektus. Pirkėjas turi tai padaryti dalyvaujant kurjeriui. „burbulupasaulis.lt“ neatsako už prekių trūkumus, kurie buvo akivaizdūs pristatymo metu, tačiau nebuvo nurodyti prekių pristatymo patvirtinime.

 1. Prekių kokybė

6.1. Visų „burbulupasaulis.lt“ parduodamų prekių savybės nurodytos prekės aprašyme prie kiekvieno gaminio.

6.2. „burbulupasaulis.lt“ prekėms taikoma atitinkamuose teisės aktuose nurodyta garantija.

6.3. Jei prekė neatitinka Sutarties nuostatų, pirkėjas turi teisę reikalauti, kad „burbulupasaulis.lt“ atliktų vieną iš šių veiksmų:

1) pašalinti prekių neatitikimą sutarties nuostatoms;

2) Pakeisti prekę į tokia, kuri užtikrintų sutarties nuostatų laikymąsi;

3) atitinkamai sumažinti prekių kainą;

4) nutraukti sutartį ir grąžinti už prekes pirkėui sumokėtą pinigų sumą.

6.6. Visų pirma pirkėjas turi teisę paprašyti „burbulupasaulis.lt“ nemokamai ištaisyti prekės neatitikimą sutarties sąlygoms arba nemokamai pakeisti prekę pagal sutarties sąlygas, nebent tai nėra įmanoma.

6.7. Jei neįmanoma pašalinti prekės neatitikimo sutarties sąlygoms arba nemokamai pakeisti prekę pagal sutarties sąlygas, pirkėjas turi teisę paprašyti „burbulupasaulis.lt“ sumažinti kainą mažindamas kainą ar nutraukdamas sutartį ir grąžindamas pinigų sumą iš „burbulupasaulis.lt“ gali atsižvelgti į produkto nusidėvėjimą, kurią pirkėjas gavo naudodamas prekę ir dėl kurio susitarė susitariančiosios šalys.

6.8. Esant nereikšmingam prekės neatitikimui sutarties sąlygoms (tai žymiai nesumažina prekės pagrindinių funkcijų kokybės ar naudojimo galimybių ir gali būti pašalinta nesukeliant vizualiai pastebimų prekės išvaizdos pokyčių) pirkėjas neturi galimybes prkę grąžinti ir reikaluti grąžinti sumokėtą sumą.

6.9. Prieštaravimus ir prašymus dėl prekės neatitikimo sutarties nuostatoms pirkėjas gali pareikšti raštu, išsiųsdamas prašymą „burbulupasaulis.lt“  adresu Ogre, Martina iela 20, LV-5001. Įvertinęs prieštaravimus „burbulupasaulis.lt“ pateikia pirkėjui raštišką patvirtinima apie gautas prekes.

 

 1. Prekių atsisakymo ir grąžinimo teisė

7.1. Jei pirkėjas yra pirkėjas, kaip apibrėžta Vartotojų teisių apsaugos įstatyme (fizinis asmuo, perkantis produktą tikslui, nesusijusiam su jo ekonomine ar komercine veikla), tada pirkėjas gali pasinaudoti atsisakymo teise nepateikdamas jokio pagrindo. Pagal Latvijos Respublikos ministrų kabineto nutarimo Nr. 255 „Nuotolinių sutarčių taisyklės“ nuostatas vartotojas turi teisę atsisakyti pirkimo sutarties per 14 kalendorinių dienų nuo prekių pristatymo, pateikdamas „burbulupasaulis.lt“  paraišką. už naudojimąsi sutarties atsisakymo teise.

7.2. Rašytinis (elektroniniu paštu elektroniniu paštu) pirkėjo atsiųstas pranešimas, kuriame nurodomas grąžinimo objektas ir užsakymo numeris, laikomas prašymu pasinaudoti atsisakymo teise. Privaloma nurodyti pirkėjo banko sąskaitos numerį, į kurį pirkėjas nori susigrąžinti už prekių pirkimą sumokėtą sumą. „burbulupasaulis.lt“ praneša pirkėjui apie elektronine forma gautą paraišką elektroniniu paštu apie naudojimąsi atsisakymo teise.

7.3. Laikoma, kad pirkėjas laikėsi sutarties atsisakymo termino (14 dienų), jei pirkės išsiunčia „burbulupasaulis.lt“  paraišką dėl sutarties atsisakymo teisės įgyvendinimo nepasibaigus sutarties atsisakymo terminui. Kilus ginčams, pirkėjas privalo įrodyti naudojimąsi sutarties atsisakymo teise.

7.4. Išsiuntęs prašymą pasinaudoti sutarties atsisakymo teise, pirkėjas nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per 14 dienų, išsiunčia arba pristato prekę atgal į „burbulupasaulis.lt“  adresu: Ogre, Druvas iela 6B, LV – 5001, Latvija. Pirkėjas prekę grąžina „burbulupasaulis.lt“   savo sąskaita

7.5. „burbulupasaulis.lt“  įsipareigoja nedelsdamas grąžinti pirkėjui pinigų sumą, kurią pirkėjas sumokėjo už prekę, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pirkėjo prašymo pasinaudoti atsisakymo teise gavimo dienos„burbulupasaulis.lt“  grąžina sumą pervesdamas ją į banko sąskaitą, nurodytą pirkėjo atsisakymo formoje, arba, jei ji nenurodyta, į sąskaitą, iš kurios buvo gautas apmokėjimas už prekę.

7.6. Jei pirkėjas prekių užsakymo metu aiškiai išreiškė norą gauti prekes kitu pristatymo būdu, o ne pigiausiu standartiniu pristatymo būdu, kurį siūlo „burbulupasaulis.lt“  „burbulupasaulis.lt“   neprivalo atlyginti pirkėjui papildomų pristatymo išlaidų.

7.7„burbulupasaulis.lt“  pasilieka teisę sulaikyti pirkėjui grąžinamą sumą, sumokėtą už prekių pirkimą, kol „burbulupasaulis.lt“  iš pirkėjo gaus grąžintą prekę.

7.8. Tiesiogines prekės grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Jei dėl savo pobūdžio prekių negalima grąžinti paštu ar siuntinių paštu, pirkėas padengia visas su prekių grąžinimu susijusias išlaidas.

7.9. Pirkėjas gali pasinaudoti atsisakymo teise šiomis sąlygomis:

7.10.1. grąžinama (-os) prekė (-ės) turi būti originalioje pakuotėje, o pirkėjas neatidarė prekės pakuotės;

7.10.2. prekės neturi būti sugadintos;

7.10.3. prekė nebuvo naudojama, neprarado prekinės išvaizdos (išsaugotos etiketės, apsauginės plėvelės ir kt.) (tai netaikoma jau pristatymo metu sugadintai prekei, dėl kurio pirkėjas patvirtinime apie gavimą nurodė prieštaravimus prekei – raštišku būdu.);

7.10.4. grąžinamos prekės turi būti tokios pat būklės, kaip ir tada, kai jos buvo gautos.

7.11. „burbulupasaulis.lt“  turi teisę atsisakyti atsiimti prekę, jei nebuvo laikomasi prekės grąžinimo terminų.

7.12. Pirkėjas yra atsakingas už prekės kokybės ir saugos palaikymą tuo metu, kai naudojasi sutarties atsisakymo teise. Pirkėjas yra atsakingas už bet kokį prekių vertės sumažėjimą, jei prekės buvo naudojamos nesuderinamu su sąžiningumo principu, įskaitant kitus tikslus nei prekių pobūdžio ar veikimo nustatymas. Prekės turi būti nepažeistos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nepašalintos ir nepažeistos etiketės, suplyšusios apsauginės plėvelės ir kt.) Ir nenaudotos. Prekė turi būti grąžinta originalioje pakuotėje, tame pačiame rinkinyje, koks buvo gautas, būtinai grąžinant prekės pirkimo dokumentą ir kitus prekės priedus, kurie buvo pridėti prie jo gavimo metu. Jei produktas nėra pilnai surinktas, sugadintas, netvarkingas ar netinkamai supakuotas, „burbulupasaulis.lt“  turi teisę nepriimti prekės, taip pat negrąžinti pirkėjui už prekę sumokėtos pinigų sumos.

 1. Keitimasis informacija

8.1. „burbulupasaulis.lt“  bendrauja su pirkėju el. paštu info@burbulupasaulis.lt). Pirkėjas gali naudoti bet kurį iš komunikacijos būdų, išvardytų skyriuje „burbulupasaulis.lt – Kontaktai.

 1. Atsakomybė

9.1. „burbulupasaulis.lt atleidžiama nuo bet kokios atsakomybės visais atvejais, kai nuostoliai atsiranda dėl to, kad pirkėjas-pirkėjas elgiasi priešingai nei šiose naudojimo sąlygose nurodyta „burbulupasaulis.lt  naudojimo tvarka.

9.2. Nuostolio atveju kaltoji šalis atlygina kitai šaliai tiesioginius nuostolius.

9.3. „burbulupasaulis.lt neatsako už parduotuvės „burbulupasaulis.lt nuotraukose pavaizduotų prekių neesminių savybių (faktinio dydžio, formos ar tono niuansų ir kt.) Neatitikimą faktinėms prekių savybėms dėl to, kad ekrano parametrai, apšvietimas ar kitos panašios pirkėjo naudojamo prietaiso išorinės sąlygos.

9.4. „burbulupasaulis.lt neatsako už vėlavimą vykdyti įsipareigojimus ar jų nevykdymą ar už bet kokį kitą nesėkmę, atsirandančią dėl aplinkybių ir kliūčių, kurių pagrįstai negali kontroliuoti „burbulupasaulis.lt, įskaitant, bet neapsiribojant, streikus, vyriausybės įsakymus, karo veiksmus ar nacionalines ekstremalias situacijas, terorizmo grėsmės ar veiksmai, aplinkos ar klimato anomalijos, trečiųjų šalių nesilaikymas, interneto ryšio sutrikimai ir kompiuterinės įrangos bei programinės įrangos gedimai. Tokios nenugalimos jėgos atveju „burbulupasaulis.lt stengsis kuo greičiau pašalinti vėlavimus. Jei aplinkybė, dėl kurios neįmanoma įvykdyti sutarties, yra laikina, šalis atleidžiama nuo atsakomybės tik tokiam laikotarpiui, kuris yra pagrįstas, atsižvelgiant į šios aplinkybės poveikį sutarties vykdymui.

 

 1. Kitos nuostatos

10.1. Pirkėjo ir „burbulupasaulis.lt santykius reglamentuoja šios naudojimo sąlygos, taip pat Latvijos Respublikos teisės aktai.

10.2. Kilus klausimams ar nesutarimams, pirkėjas telefonu arba el. paštu susisiekia su „burbulupasaulis.lt klientų aptarnavimo tarnyba. Visi ginčai, kiek įmanoma, sprendžiami derybų būdu. Pirkėjas, kuris yra pirkėjas, kaip apibrėžta Vartotojų teisių apsaugos įstatyme (fizinis asmuo, įsigyjantis produktą su jo ekonomine ar profesine veikla nesusijusiam tikslui), turi galimybę naudoti ir ginti savo teisines teises pagal pirkėja. Teisių apsaugos įstatymas ir su juo susiję norminiai aktai. Nepavykus susitarti, ginčai perduodamas teismui pagal Latvijos Respublikos įstatymus.

 1. Kainų politika

11.1. Operacijose naudojama euro (EUR) valiuta.

Mokėjimus galite atlikti internetinėje parduotuvėje:

1) Naudojimasis internetine bankininkyste. Mūsų klientai gali naudotis šiais interneto bankais – „Swedbank“, SEB, „Citadele“ ir „Luminor“, kuriuos teikia bendradarbiavimo partneris „MakeCommerce“.

2) Naudojant mokėjimo kortelę. Mes priimame „Visa“, „MasterCard“ arba „Maestro“ kreditines korteles, kurias teikia mūsų partneris „MakeCommerce“, kuri užtikrina saugius mokėjimus internetu.

11.2. Prekių kainos Svetainėje nurodomos be pristatymo išlaidų.

11.3. Atkreipkite dėmesį, kad kainos ir informacija apie produktą gali keistis. Nuolaidos ar nuolaidų kuponai gali būti naudojami šioje internetinėje parduotuvėje ir jų galima gauti sekant „burbulupasaulis.lt  socialines paskyras „Facebook“ (https://www.facebook.com/burbulupasaulis.lt), taip pat dalyvaujant organizuojamuose renginiuose ar peržiūrint internetinės parduotuvės pagrindinis puslapis, kur juos galima paskelbti.

11.4 Nuolaidų ar nuolaidų kuponų kodai (pvz., Kuponas su nuolaidos kodu ir kt.) Turi būti įvesti prieš užsakymo įvykdymą ir apmokėjimą. Negalima derinti kelių nuolaidų ir nuolaidų kuponų.

11.5. Mokėjimas atliekamas pirkimo metu.