PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Jei norite, kad jūsų prekė būtų pakeista ar grąžinta į parduotuvę, susisiekite su mumis per 14 dienų nuo prekės gavimo rašydami el. paštu info@burbulupasaulis.lt Jei nuo prekės gavimo praėjo daugiau nei 14 dienų, prekė nėra grąžinama ar keičiama.

Tam, kad būtų galima pakeisti prekes ar grąžinti sumokėtą sumą, prekės turi būti nenaudotos ir tokios būklės, kokios buvo prekių gavimo metu. Be mechaninių pažeidimų ar įbrėžimų.

1.1 Prekės grąžinimas

Norėdami grąžinti prekes, jas reikia išsiųsti arba pristatyti šiuo adresu: Ogre, Druvas iela 6B, Ogre, LV-5001, Latvija jei naudojama „Latvijas Pastas“. Arba „Omniva“ siuntų terminalas, – „Ogre T / C Dauga“ siuntų terminalas, nurodant telefono numerį +371 28600213

Prekės grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Už sumokėtą pristatymą suma negrąžinama. Jei už prekę grąžinami pinigai, į tai neįeina pristatymo išlaidos, tik pačių prekių vertė.

1.2 Prekės grąžinimas ar pakeitimas

Kai tik gausime jūsų grąžintą prekę, el. paštu informuosime, kad ją gavome. Tikrindami gaminį, mes informuosime jus, ar prekė atitinka pirmiau minėtas savybes ir ar turite teisę į prekės pakeitimą ar sumos grąžinimą. Patvirtinus grąžinimą, į sąskaitą, iš kurios buvo gautas mokėjimas, grąžinsime prekių vertę. Mokėjimas bus grąžintas per dvi savaites.

  1. Prekių atsisakymo ir grąžinimo teisė

2.1. Jei Pirkėjas yra vartotojas kaip fizinis asmuo, perkantis prekę tikslui, nesusijusiam su komercine veikla, tada pirkėjas (privatus) gali pasinaudoti atsisakymo teise nepateikdamas jokio pagrindo. Pagal Latvijos Respublikos ministrų kabineto nutarimo Nr. 255 „Nuotolinių sutarčių taisyklės“ nuostatas pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo sutarties per 14 kalendorinių dienų nuo prekių pristatymo, pateikdamas paraišką el. paštu info@burbulupasaulis.lt  dėl pirkimo sutarties atsisakymo teisės.

2.2. Pirkėjo atsiųstas el. laiškas (elektroniniu paštu info@burbulupasaulis.lt ) pranešimas, kuriame nurodomas grąžinimo objektas ir užsakymo numeris, laikomas prašymu pasinaudoti atsisakymo teise. Privaloma nurodyti pirkėjo banko sąskaitą, į kurią pirkėjas nori susigrąžinti už prekių pirkimą sumokėtą sumą, numerį. „burbulupasaulis.lt“ praneša pirkėjui elektronine forma gautą paraišką elektroniniu paštu atgal pirkėjui apie tai, kad pirkėjas atsisako gautos prekės.

2.3. Laikoma, kad pirkėjas laikėsi sutarties atsisakymo termino (14 dienų), jei pirkėjas išsiunčia „info@burbulupasaulis.lt“  paraišką dėl sandorio atsisakymo teisės įgyvendinimo nepasibaigus sutarties atsisakymo terminui. Kilus ginčams, pirkėjas privalo įrodyti naudojimosi teisės sutarties atsisakymo.

2.4. Išsiuntęs prašymą dėl prekės atsisakymo, pirkėjas be nepagrįsto delsimo, bet ne vėliau kaip per 14 dienų išsiunčia arba pristato prekę atgal į „burbulupasaulis.lt“ adresu: Ogre, Druvas iela 6B, LV – 5001, Latvija. Šis terminas laikomas įvykdytu, jei pirkėjas išsiunčia ar grąžina prekes nepasibaigus 14 dienų terminui.

2.5. „burbulupasaulis.lt“  įsipareigoja nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pirkėjo prašymo dėl prekės grąžinimo teisės, grąžinti pirkėjui už prekę sumokėtą pinigų sumą. „burbulupasaulis.lt“  grąžina sumą pervesdami ją į banko sąskaitą, nurodytą pirkėjo atsisakymo formoje, arba, jei ji nenurodyta, į sąskaitą, iš kurios buvo gautas apmokėjimas už prekę.

2.6. Jei pirkėjas prekių užsakymo metu aiškiai išreiškė norą gauti prekes kitu pristatymo būdu, o ne pigiausiu standartiniu pristatymo būdu, kurį siūlo „burbulupasaulis.lt“, „burbulupasaulis.lt“ neprivalo atlyginti pirkėjui papildomų pristatymo išlaidų.

2.7. „burbulupasaulis.lt“  pasilieka teisę atsisakyti grąžinti pirkėjui už prekių įsigijimą sumokėtą sumą, kol „burbulupasaulis.lt“ iš pirkėjo gaus grąžintą prekę arba gaus iš pirkėjo patvirtinimą, kad pirkėjas grąžino prekę „burbulupasaulis.lt“, atsižvelgiant į tai, kokie veiksmai vyko anksčiau.

2.8. Tiesiogines prekės grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Jei dėl savo pobūdžio prekių negalima grąžinti paštu ar siuntinių paštu, pirkėjas padengia visas išlaidas, susijusias su prekių grąžinimu.

2.9. Pirkėjas gali pasinaudoti atsisakymo teise šiomis sąlygomis:

2.10.1. grąžinama (-os) prekė (-ės) turi būti originalioje pakuotėje, o pirkėjas neatidaręs produkto pakuotės;

2.10.2. prekė neturi būti sugadinta;

2.10.3. prekė nebuvo naudojama, neprarado prekinės išvaizdos (išsaugotos etiketės, apsauginės plėvelės ir kt.) (tai netaikoma jei pristatymo metu prekė buvo sugadinta ar pažeista, ką pirkėjas patvirtina raštu dėl nekokybiškos prekės gavimo);

2.10.4. grąžinamos prekės turi būti tokios pat būklės, kaip ir tada, kai jos buvo gautos.

2.11. „burbulupasaulis.lt“,  turi teisę atsisakyti atsiimti prekę, jei nebuvo laikomasi prekės grąžinimo terminų.

2.12. Pirkėjas yra atsakingas už prekės kokybę ir saugos palaikymą atsisakymo atveju.